wspieraj

Instrukcja obsługi kobiety z przymrużeniem oka, a najlepiej obu vol. III

Wiesz już, że kobiet należy słuchać. Wiesz także, że warto je obserwować, by nauczyć się czegoś nowego. To całkiem dobre podstawy, ale by zawładnąć tą jedną jedyną od jej delikatnych stóp po pachnące włosy, będziesz potrzebować czegoś więcej. Tym razem podejdę do tematu od strony emocjonalności, czyli tego, co w większości czyni kobietę kobietą.

Emocje

Kobiety są chwiejne emocjonalnie i to wcale nie dlatego, że są szurnięte, no bo są i jest to niepodważalny fakt. Nie próbuj nawet mówić inaczej, bo i tak nikt normalny (facet) Ci nie uwierzy i wyjdziesz tylko na wariata, a po co Ci to? Podobno rozchodzi się o jakieś hormony, okresy czy coś, ale kto by tam na biologii uważał poza lekcjami dotyczącymi organów rozrodczych bezpośrednio.

3. Wspieraj

W całym tym trudzie jakim jest wytrzymanie codzienności z kobietą należy zwrócić szczególną uwagę na jej emocjonalność. Kobieta będzie płakać, krzyczeć, smucić się i złościć. Sęk w tym, by potrafić temu zaradzić, bo inaczej dupa blada, klops i dramat. Jeśli życie Ci miłe to prędzej czy później znajdziesz sposób na swoją kobietę. Każdej kobiecie potrzeba wsparcia, ale jednocześnie każdej kobiecie potrzeba go w trochę inny sposób. Jedną trzeba pogłaskać niczym noworodka, innej wystarczy dobre słowo, jeszcze innej dobry browar i chipsy, a najlepiej pizza. Od Ciebie zależy wiele, więc wspieraj swoją kobietę, bo jeśli zareagujesz nieodpowiednio to z małego problemu może powstać wielki, a nawet zagłada galaktyki, na którą nie zaradzi nawet SuperLeia.

wspieraj

Nie taki diabeł straszny

No dobra, wielkie rzeczy. Nie ma co przesadzać, bo im dłużej znasz swoją kobietę tym lepiej ją znasz, a tym samym częściej stosujesz odpowiednie rozwiązania do zaistniałych sytuacji. Nastaw uszy, miej oczy szeroko otwarte, dobrze kombinuj i wszystko będzie dobrze, a od wariatek uciekaj, bo szkoda energii na beznadziejne przypadki. Jeśli jakimś cudem taka wariatka została Twoją żoną to nie martw się, Bóg ma Cię w opiece i sowicie wynagrodzi Cię za lata męczeństwa.

Inne z serii:

 

Introwertyk i nieperfekcyjny perfekcjonista. Człowiek wielu dziedzin, bez konkretnej specjalizacji. Przyjmujący życie z przymrużeniem oka, jednocześnie buntowniczo nastawiony wobec nakazów. Uznający motto “Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”.