obserwuj

Instrukcja obsługi kobiety z przymrużeniem oka, a najlepiej obu vol. II

Ostatnio opisałem Ci, bardziej mniej niż więcej, jak to jest ze słuchaniem kobiety, i że słuchać należy, bo marny los Twój gdy tego nie robisz. Tym razem skupię się na równie ważnym temacie i przy okazji trochę nawyolbrzymiam. Bo czym byłby świat bez odrobiny skrajności, która niejednej osobie podniesie ciśnienie – pytanie tylko po co.

2. OBSERWUJ

Z obserwacją kobiety bywa czasem jak z obserwacją zwierzęcia w ZOO. Stoisz sobie za barierką, szybą czy inną klatką (realnie to w progu kuchni oczywiście) i obserwujesz jak ta gazela czy inny szympans hasa wte i wewte, z kąta w kąt i z prawa na lewo. Gdy się tak przyglądasz, a wiadomą część ciała masz pokaźnych rozmiarów (mózg), to całkiem szybko dostrzeżesz jak genialny bywa to chaos.

Kreatywnie niekreatywna

Kobiety bywają niesamowicie kreatywne. Miewają skrajnie głupie pomysły, ale też skrajnie genialne. Raz zaskoczą Cię idealnym rozwiązaniem na każdy Twój problem, a innym razem usłyszą jedynie plask wydobywający się ze spotkania Twojej ręki z czołem. Kreatywność ta przekłada się na różne dziwne zachowania, których odpowiednia analiza pomoże Ci w zrozumieniu, że nie warto z tym walczyć. Warto natomiast pozwolić kobiecie na działanie i uzyskanie efektu takiego jakiego sam czasem nie jesteś w stanie osiągnąć. Często też proste rozwiązania są najlepsze.

Logika

Kobieta działa wbrew logice, ładowi wszechświata i załamuje wszelkie prawa fizyki, a zwłaszcza męskie ręce. I to już samo w sobie jest imponujące, bo nikt inny nie ma takich zdolności! Wykracza to poza logiczne pojmowanie rzeczywistości męskiego mózgu. Poza tym i tak wszyscy wiemy, że męska wszechwiedza kończy się w momencie kiedy trzeba wstawić pranie.

Obserwuj, a będzie Ci dane – jak nie rzekł nikt nigdy, więc tako rzeczę ja.
Myślisz, że warto?

Przy okazji zajrzyj na naszego fejsa Pawelcowo i/lub zaobserwuj nasz profil na insta.
Tymczasem to już koniec, więc do przeczytania w następnym wpisie!

Inne z serii:

Introwertyk i nieperfekcyjny perfekcjonista. Człowiek wielu dziedzin, bez konkretnej specjalizacji. Przyjmujący życie z przymrużeniem oka, jednocześnie buntowniczo nastawiony wobec nakazów. Uznający motto “Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”.