kobiety

Instrukcja obsługi kobiety z przymrużeniem oka, a najlepiej obu vol. I

Rzeczoznawca

Kobiety… Nie jestem od nich ekspertem, a tym bardziej nie jestem ekspertem od żon. Nie jestem nawet ekspertem od swojej żony, mimo że znam Ją najlepiej. I choć ogarniam co jest czym to nie zawsze daję sobie z tym radę.. czyli tak raz na sto. Niniejsza instrukcja zawiera informacje oparte na własnych doświadczeniach, spostrzeżeniach i analizach, ale z opinią jak z dupą, wiadomo.

Kobiety potrzebują dobrego operatora. Nie, nie masz nią sterować, a zrozumieć i wiedzieć jak zareagować kiedy występuje jakiś problem. Czyli jak Ci automat nie chce wydać Pepsi to go kopnij, a wyda – pod warunkiem, że ten automat tak reaguje. Tylko broń Boże nie kop kobiety, bo efekt będzie zupełnie odwrotny. Jak automat nie wydaje to warto zmienić taktykę, a jeśli dalej wolisz uderzać, to spróbuj głową (nadal nie próbuj tego na kobiecie). Zapewne nic to nie da, ale podoba mi się ta wizja.

1. Słuchaj

Nie wypuszczając drugim uchem po wpuszczeniu pierwszym. Słuchaj uważnie, a jeśli nie wyglądasz jakbyś słuchał, to udowodnij późniejszym zachowaniem, że wiesz o czym mówiła. Słuchać należy również tego, co nie jest skierowane bezpośrednio do Ciebie lub wypowiedziane wprost – no właśnie, trzeba wiedzieć co jest czym i jak interpretować to “coś”. Może nie odzywa się do Ciebie, a Ty nie wiesz dlaczego? Najprawdopodobniej dlatego, że coś spieprzyłeś. Pewnie zachowałeś się jak dupek – czyli jak każdy facet co najmniej raz w życiu, a średnio co drugi dzień.

Interpretacja

Nie może być Twoja i nie może Ci się wydawać. To znaczy może, bo jak masz mądrą kobietę to nie będzie z tego problemu, a na błędach człowiek się uczy. Sęk w tym by wiedzieć. A skąd wiedzieć? Jeśli znalazłeś odpowiednią kobietę to prędzej czy później ją zrozumiesz, no chyba, że jesteś idiotą, wtedy to Ty nie jesteś odpowiedni dla niej i pozostaje życzyć jej znalezienia kogoś lepszego, a sobie znajdź jakiegoś pustaka.. i ponownie, główkuj.

Zadowalanie kobiety

Jeśli uważasz, że nie podołasz wyzwaniu i obsługa kobiety jest dla Ciebie zbyt skomplikowana, czasochłonna czy nie warta świeczki, to na pocieszenie spróbuj moich naleśników, a jeśli ogarniasz temat to przynieś je swojej kobiecie do łóżka.

Przy okazji zajrzyj na naszego fejsa Pawelcowo i zostaw tam jakiegoś lajka, no bo czemu nie.

Inne z serii:

Introwertyk i nieperfekcyjny perfekcjonista. Człowiek wielu dziedzin, bez konkretnej specjalizacji. Przyjmujący życie z przymrużeniem oka, jednocześnie buntowniczo nastawiony wobec nakazów. Uznający motto “Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”.